«Манулі Україна» - учасник міжнародної виставки «Зернові технології 2016»

17.02.2016

10-12 лютого у столичному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза відбулися найбільші агропромислові виставки України 2016 року – «Зернові технології», «AgroAnimalShow» та «Фрукти. Овочі. Логістика». Манулі Україна також взяла участь у таких важливих галузевих заходах, представивши в рамках AgroAnimalShow сучасні матеріали для заготівлі кормів.

Цьогорічна виставка була дійсно об’ємною та насиченою подіями. Загальна площа всіх виставок складала більше 21 тис. кв. м. За три дні в рамках виставки було проведено біля 30 конференцій, круглих столів, семінарів та презентацій, на яких вдалося обговорити найактуальніші питання ведення високоефективного та рентабельного бізнесу у сфері сільського господарства.

Наша компанія займається поставками в Україну високоякісних матеріалів для заготівлі кормів, серед яких плівка для сінажу (AGRIFLEXта AGROSTIF), сінажна сітка, плівка для силосних ям та шпагат. Всі ці продукти за найкращими цінами та з гарантією якості ви можете придбати, звернувшись в нашу компанію.

 Вход   Стенд Манули Украина

Яндекс.Метрика