Актуальний прогноз по аграрному ринку на 2016 рік

13.04.2016

Європейські фінансисти одноголосно стверджують, що вітчизняний аграрний ринок має дуже гарні перспективи і заслуговує уваги інвесторів. Особливо це стосується сфери виробництва сільськогосподарської техніки та заготівлі кормів.

Ні для кого не секрет, що зовнішня торгівля України починає все більше орієнтуватися на західні ринки.  В цьому світлі аграрний сектор стає все більш привабливим для європейських інвесторів. Фінансисти ABN AMRO зазначають, що Україна – це один з важливих агропромислових регіонів світу.

Перспективність такої сфери забезпечується ще й тим, що в минулому році об’єм експорту аграрної продукції значно збільшився. Це підтверджують слова міністра аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко про те, що за 11 місяців 2015 року наша країна експортувала сільськогосподарської продукції на 13 мільярдів доларів. Сьогодні Україна поставляє свою аграрну продукцію в 190 світових господарств, а доля сільськогосподарської продукції в експорті стала рекордною за всі роки незалежності – 37%.

Порівнюючи минулий рік з 2014, можна впевнено стверджувати, що інвестиції в сільське господарство зросли на 17,1%. Навіть не дивлячись на те, що капітальні інвестиції в економіку України зменшилися, сільське господарство зберегло свою інвестиційну привабливість для іноземних бізнесменів. З усього вищесказаного легко зробити висновок, що, незважаючи на кризу, українська аграрна промисловість все ж залишається прибутковою і є перспективною в 2016 році.

 

401174

Яндекс.Метрика