Агро-2016 пройде в Києві з 8 по 11 червня

07.06.2016

В Експоцентрі України на столичному ВДНХ в період з 8 по 11 червня 2016 року пройде масштабна агровиставка, яка неодмінно буде цікавою як власникам великих агрохолдингів, так і невеличких сімейних підприємств.

Більше 12000 компаній з 15 країн світу візьмуть участь у заході в цьому році, тому немає жодних сумнівів в тому, що кожен зможе знайти щось цікаве для себе і корисне для свого бізнесу.

Ми також обов’язково будемо на цій виставці, тому призначаємо Вам зустріч в павільйоні 9В щоденно з 8 по 11 червня. Плануємо представити вже популярну серед українських аграріїв плівку для сінажу Agriflex та інші матеріали для заготівлі кормів від кращих європейських виробників. Новинка – інноваційна сінов’язальна плівка Agrostif, яка тільки нещодавно була представлена ManuliStretch в Німеччині, також буде представлена до вашої уваги. Розроблена вона була на німецькому заводі ManuliGroup і стала результатом довгої та наполегливої роботи наших кращих спеціалістів. Ви неодмінно маєте ознайомитися з цією технологією, тому приходьте на АГРО-2016 вже цього тижня.

План Агро-2016

Яндекс.Метрика