Інноваційні технології для збереження силосу

12.08.2016

Приблизно половину століття фермерські господарства активно використовують для заготівлі корму на зиму силосні плівки.  І сьогодні уявити собі сучасні системи заготівлі силосу без цього матеріалу практично неможливо. Особливо, якщо мова йде про силосні траншеї, ями та бараки. Саме плівка в такому випадку для силосованої маси є своєрідним дахом, який не пропускає ні вологу, ні повітря. Так гарантуються важливі передумови для хорошого силосування. 

Саме за допомогою герметичних умов і створюється оптимальний для молочнокислих бактерій мікроклімат. Ці бактерії в подальшому перероблять в молочну кислоту рослинний цукор, завдяки чому гарантується консервація корму. 

Якість плівки разом з багатьма іншими важливими факторами, такими як склад та якість корму, довжина нарізки,час та термін покосу, ступінь ущільнення корму, впливають на кінцеву якість готового силосу.

Дуже важливо при заготівлі корму на зиму за допомогою силосних плівок дотримуватися технології. Адже навіть неправильне укриття ями чи неякісна плівка можуть вплинути на силосовану масу в ямі чи траншеї. Як результат - залишиться дуже велика кількість кисню, через що дія молочнокислих бактерій може бути не зовсім оптимальною, через що з'являтимуться цвілевих грибів та дріжжів. В такому випадку навіть доволі щільна плівка не врятує ситуацію і силос буде заготовлений неправильно. 

Використовуйте якісну силосну плівку і дотримуйтесь технології силосування, адже тільки в такому випадку можливо гарантувати то, що тварини взимку отримають відмінний корм. 

 DSC4195

Яндекс.Метрика