Манулі Україна - учасник XIII Міжнародного молочного конгреcу

03.04.2015

     В період з 3 по 5 березня 2015 року в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» під лозунгом «Молочна ферма – це мистецтво, бізнес, яким треба жити» пройшов VIII Міжнародний молочний конгрес. Учасниками заходу стали власники, керівники та спеціалісти найбільших сільськогосподарських підприємств, а також представники влади, комерційних компаній, галузевих об’єднань, фінансових установ, засобів масової інформації, посольств та різноманітних міжнародних організацій.

    Організаторами конгресу виступила Асоціація виробників молока та Всеукраїнська аграрна рада. Захід пройшов за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Німецько-українського агрополітичного діалогу, Європейського банку реконструкції та розвитку, USAID та FAO.

     В такий непростий для країни час конгрес став дійсно важливою подією, яка дозволила провідним спеціалістам галузі обговорити існуючі проблеми, а також знайти шляхи їх усунення. Програма заходу була доволі щільною, насиченою великою кількістю корисних та пізнавальних доповідей. Найбільш цікавою стала інформація щодо годування, раціону та заготівлі корму в кліматичних умовах України. Компанія Манулі Україна представила на конгресі сучасні матеріали для заготівлі кормів – агроплівку для сінажу Agriflex та сінажну сітку Manuagri. Всі товари виготовлені з використанням новітніх технологій та дозволяють господарствам рухатись в ногу з часом.

ФОТО1 ФОТО2ФОТО4

ФОТО3

 

Яндекс.Метрика